صفحه ها
دسته
عاشقونه ღ☆ஜ
لينك شخصي
لينك
قابل ورود
وبستون هوشمند
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 38821
تعداد نوشته ها : 15
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

پس از آن که مدتی با ویندوز XP کار کردید و به روش کار آن عات کردید، ممکن است متوجه مواردی شوید که دوست دارید تغییر دهید. ویندوز XP فوق العاده انعطاف پذیر است و گزینه های زیادی دارد که بوسیله آنها می توانید واسط ویندوز XP را مطابق روش کار خود کنید.
اکثر تغییراتی که ایجاد خواهید کرد با استفاده از کنترل پانل ویندوز انجام می شوند. کنترل پانل فولدر خاصی است که تعداد زیاد برنامه کوچک با نام آپلت درون آن است. هر اپلت طوری طراحی شده است که بوسیله آن می توانید تنظیمات بخش خاصی از سیستم خود را تعیین کنید. برای مثال آپلت
Display به شما امکان تغییر دادن تنظیمات صفحه نمایش نظیر رنگ پس زمینه، رنگهای پنجره، محافظ صفحه و اندازه صفحه را می دهد. همچنان که در کالی عملی های این بخش خواهید دید می توانید هم از منوی Start و هم از پنجره My Computer به کنترل پانل دسترسی پیدا کنید. همچنین در خواهید یافت که بسیاری از اپلتهای کنترل پانل را می توانید مستقیماً روی منوی میانبر عناصر مختلف رومیزی پیدا کنید. برای مثال کلیک راست کردن روی رومیزی و انتخاب Properties از منوی میانبری که باز می شود درست مثل باز کردن اپلت Displayاز کنترل پانل است. در کار عملی های چند تا از این روشها را برای دسترسی به کنترلهای مشترک مشاهده خواهید کرد.


جمعه نهم 12 1387
X